Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte.

Mlýnek MTB-7

Kód: 358
Skladem u dodavatele (dodání 1-2týdny)

Mlýnek MTB-7 – univerzální drtící stroj který je určen pro mletí suchých surovin jako jsou ořechy, zrniny, cukr i čerstvého pečiva nebo ovoce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mlýnek MTB-7 – univerzální drtící stroj který je určen pro mletí suchých surovin jako jsou ořechy, zrniny, cukr i čerstvého pečiva nebo ovoce.

Výkonný, kompaktní a estetický mlýnek na strouhanku s perfektní granulací.
Zařízení je určeno pro mletí pekařských, cukrářských a mnoha dalších produktů pro dosažení vhodné finální granulace s ohledem na další úpravu nebo další část procesu. Takto získaný výrobek lze použít pro další část výrobního procesu, minimalizovat případné výrobní ztráty nebo dosáhnout odpovídajícího efektu finálního výrobku již poskytnutého k prodeji.

Celé tělo mlýnku na strouhanku/struhadlo je vyrobeno z vysoce kvalitní kyselinovzdorné oceli AISI 304. S ohledem na nejvyšší standardy kvality a hygieny je celá konstrukce brokována, což má za následek řádně hladký povrch, hladké svary a efektní vzhled. Na horní straně zařízení je zvětšená násypka, která umožňuje dávkovat větší množství materiálu pro mletí. Pro zpevnění a zvýšení odolnosti proti nárazu je násypka také žebrovaná/ohnutá. Okraj násypky je ohnutý, aby chránil obsluhu před jakýmkoli zraněním. Vstup do přívodního potrubí je chráněn řezaným pryžovým těsněním. Slouží k zamezení nadměrné prašnosti a chrání nože a motor před případným přetížením způsobeným přeplněnou trubkou. Ergonomicky zvolená výška přívodní trubky chrání zaměstnance před přímým kontaktem s noži a přístupem do vnitřku mlecí komory.

Efekt intenzivního drcení zaručují dva rychloběžné nože. Nože byly navrženy pro správné řezání a mletí produktu – horní zkosený nůž se používá pro počáteční řezání, zatímco spodní nůž drtí a efektivně protlačuje produkt přes nainstalované síto. Přístup k noži je chráněn indukčním senzorem. Otevření výhozu automaticky zabrání spuštění zařízení – BOZP pro vaši bezpečnost.

Hrubost mletého produktu upravují vyjímatelná síta. Mlýnek je standardně vybaven a k zákazníkovi dodáván již se 3 síty o průměru ok 3, 4 a 5 mm. Abychom splnili očekávání nejnáročnějších zákazníků, nabízíme síta od průměru 1mm po 10 mm.

Otevírání, zavírání násypky a výměna síta je velice jednoduchá a nevyžaduje žádné nářadí. Dalším důležitým aspektem ergonomického a uživatelsky příjemného ovládání mlýnku na strouhanku MECH-MASZ je standardní výbava násypky, kterou je spona na sáček. Sáček pro sběr mletého produktu lze snadno připevnit k výstupu mlýnku a řádně utáhnout.

Celá konstrukce stojí na 4 nohách, které jsou rozšířeny pro zajištění plné stability. Nohy jsou vybaveny nastavitelnými nožičkami pro vyrovnání brusky do každé podlahy. Pro snadnější přepravu mají nohy přídavné příčné nosníky, které umožňují vjezd a pohyb paletového vozíku bez jakékoli námahy. K plné stabilitě přispívá i fakt, že motor je umístěn úplně dole na zařízení, čímž se snižuje jeho těžiště, takže je zařízení stabilní a je prakticky nemožné ho převrátit. Pro zajištění rychlého servisu jsou plně elektrické komponenty umístěny v krabici na zadní stěně zařízení. Přístup k nim je snadný a nevyžaduje složité technické operace.

  • Kapacita: až 850 kg/h
  • Rozměry: 82 x 97 x 148,5 [cm]
  • Výkon: 7,5 kW
  • Napájení: 400V / 50 Hz
  • Hmotnost: 109 kg
  • Průměr ok síta: síto I – 3, síto II – 4, síto III – 5 [mm]

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mlýnky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.