Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte.

Kultury DIOStart - startovací kurtury pro výrobu kvasu ve fermentorech Diosna.

Fermentační procesy, vyváděné technologií firmy DIOSNA jsou spolehlivé a opakovatelné. Mikroorganismy štěpí jednoduché cukry a přeměňují je na kyseliny mléčnou, octovou a kypřící plyn (CO2).Vysoce stabilní procesy lze získat použitím startovacích kultur.Jedná se o mikroorganismy, konkrétně bakterie mléčného kvašení a kvasinky, které byly vybrány speciálně pro příslušné kvasy a zaručují spolehlivé kvašení za daných podmínek. Výroba kvasů je nenáročná na výrobu, kvasy jsou při dodržení několik málo daných pravidel stabilní a mají dlouhou dobu použití. Lze s nimi bez problémů pracovat při neustále se měnícím se objemu výroby.

 Diosna DoughExperts nabízejí speciální druhy kultur pro všechny typy kvasů.

9 položek celkem
DIOStartryebreadfermentationWEB
Tip

Startovací žitná kultura DIOStart rye bread - startovací kultura pro výrobu stabilizovaného žitného kvasu ve fermentorech Diosna metodou chlebové fermentace.

Kód: 273
DIOStartwheatbreadfermentationWEB

Startovací pšeničná kultura DIOStart wheat bread - startovací kultura pro výrobu stabilizovaného pšeničného kvasu ve fermentorech Diosna metodou chlebové fermentace.

Kód: 274
DIOStartwheatfruitWEB

Startovací pšeničná kultura DIOStart wheat fruit - startovací kultura s jemným ovocným aroma pro výrobu pšeničného kvasu ve fermentorech Diosna.

Kód: 261
DIOStartwheatstrongWEB Kód: 267