Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte.

Hnětače

Vítejte v kategorii hnětačů těsta značky Diosna! Naleznete zde špičkové stroje navržené pro profesionální pekárny a cukrárny, které vyžadují vysokou výkonnost a spolehlivost. Hnětače těsta Diosna jsou synonymem kvality a inovace v pekárenském průmyslu, nabízející širokou škálu modelů přizpůsobených různým potřebám výroby. Prozkoumejte naši nabídku hnětačů těsta Diosna a vyberte si ten pravý model pro vaše potřeby. Pokud potřebujete poradit s výběrem, neváhejte nás kontaktovat – rádi vám pomůžeme najít ideální řešení pro vaši pekárnu nebo cukrárnu.

Hnětače Diosna - špičková kvalita

6 položek celkem
diosna bowl
Díže Diosna 120l
16-20 týdnů

Díže Diosna - nerezová díže o objemu 120l pro hnětače Diosna.

Kód: 427
Spirálový hnětač Diosna s pevnou díží

Spirálový hnětač Diosna s pevnou díží -  špičková kvalita a jednoduchá dlouhodobě prověřená konstrukce a design to jsou hnětače Diosna.

Kód: 52/12L
diosna bowl
Díže Diosna 240l
16-20 týdnů

Díže Diosna - nerezová díže o objemu 240l pro hnětače Diosna.

Kód: 428
Laboratorní hnětač Diosna SPA12 1

Laboratorní hnětač Diosna SPA12 - laboratorní hnětače s propojeným ovládáním dovolují flexibilně a snadno kontrolovat široké spektrum parametrů. K dodání od jednoho kusu nebo v...

Kód: 171
hnětač Diosna SPV
Tip

DIOSNA SPV 160 – 240A - špičkové spirálové hnětače s pojíznou díží pro komfort a vysokou efektivitu vašich pracovníků. Nejrozšířenější model hnětačů Diosna vhodný pro přípravu...

Kód: 70/160
diosna kneten w240a wendelkneter
Tip

Wendelův hnětač Diosna W160 – WV400A - speciálně navržený hnětač pro velké řemeslné i průmyslové pekárny pro maximální efektivitu a ekonomiku výroby.

Kód: 168/160