Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte.

Fermentor BioStar BIO-EC300 Midi

Kód: 434
Novinka
Značka: BioStarPlus
5-6 týdnů

Fermentor BioStar BIO-EC300 Midi - univerzální fermentor pro výrobu žitného, pšeničného kvasu a omládků  i bezlepkových kvasů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fermentor BioStar BIO-EC300 Midi - univerzální fermentor pro výrobu žitného, pšeničného kvasu a omládků  i bezlepkových kvasů

Fermentor BioStar BIO-EC130 Midi nabízí inovativní design a hygienické provedení . Konstrukce fermentorů BioStar Ecoline Mini/Midi nabízí snadný přístup do vnitřku nádrže. A co víc, můžete rychle a jednoduše vyjmout míchadla (stačí povolit jediný šroub) a snadno umýt fermentor. Celý fermentor je vyroben z nerezové oceli a všechny komponenty jsou certifikovány (FDA a EFSA) pro výrobu potravin. Fermentor je vybaven systém kontroly vážení. 

Míchadlo: fermentor je vybaven patentovaný stužkovým a nožovým míchadlem BioStar, který zajišťuje rychlou distribuci a promíchání vody a mouky. Výsledkem je homogenní směs bez hrudek. To je zvláště důležité, když pěstujete předfermenty a staráte se o zachování struktury lepku.

Systém regulace teploty: systém automatické stabilizace teploty, ohřevu a chlazení používaný ve fermentorech Ecoline Mini/Midi je založen na glykolovém mikrochilleru. Udržuje kapalinu na optimální teplotě, aby byl zajištěn účinný přenos tepla bez rizika přehřátí nebo zamrznutí produktu.

Automatizace: řídicí systém pro zařízení Ecoline Mini/Midi je postaven na PLC. Zařízení je vybaveno systémem dálkového ovládání, který umožňuje 24/7 komplexní servis a podporu údržby. S přídavnou 7“ obrazovkou můžete snadno zobrazit všechny procesní parametry a protokoly provozních parametrů zařízení.

  • Kapacita: 300l
  • Hmotnost kvasu: 120-180 kg v závislosti na produktu
  • Výkon míchadel: 0,75 kW
  • Chladicí výkon: 2,99 kW
  • Topný výkon: 1,4 kW
  • Váha: 462 kg

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fermentory pro omládky
Záruka: 1 rok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.