Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte.

Horizontální řezačka Dovaina BDP-DD-500

Kód: 198
5-6 týdnů

Horizontální řezačka Dovaina BDP-DD-500 - průmyslová kráječka pro horizontální řezání pekařských výrobků, optimální pro střední a velké pekárny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Horizontální řezačka Dovaina BDP-DD-500 - průmyslová kráječka pro horizontální řezání pekařských výrobků, optimální pro střední a velké pekárny.

  • Vhodné pro širokou škálu produktů.
  • Řezané produkty z jedné nebo obou stran.
  • Částečné nebo plné řezy.
  • Možnost zvolit hloubku řezu, výšku produktu nebo řezu.
  • Nastavení rychlosti transportéru nebo čepele.
  • Nerezové provedení.

Toto zařízení bylo postaveno pro střední a velké pekárny, pro horizontální krájení pekařských výrobků. BDP – DD – 500 dokáže snadno řezat širokou škálu různých housek a chlebů. Řezané produkty z jedné nebo obou stran, částečné nebo plné řezy. Je možné zvolit hloubku řezu, výšku produktu nebo řezu, rychlost transportéru nebo čepele. Řezačka je dodávána v nerezovém provedení.

 
 
 
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Řezačky a baličky
Záruka: 1 rok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Dovaina - Litevský výrobce špičkového zařízení pro krájení, balení, poloatomatické a automatické linky pro řezání a balení. Všechna zařízení, která Dovaina vyrábí splňují nejnovější hygienické a bezpečnostní požadavky, aby všem klientům nabízely ty nejlepší produkty. Bezmála 17-ti leté zkušenosti Dovainy napomáhají klientům po celém světě optimalizovat a automatizovat výrobní procesy.