Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte.

Laboratorní hnětač Diosna SPA12

Kód: 171
16-20 týdnů

Laboratorní hnětač Diosna SPA12 - laboratorní hnětače s propojeným ovládáním dovolují flexibilně a snadno kontrolovat široké spektrum parametrů. K dodání od jednoho kusu nebo v sestavě kde lze propojit až 6 hnětačů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Laboratorní hnětač Diosna SPA12 - laboratorní hnětače s propojeným ovládáním dovolují flexibilně a snadno kontrolovat široké spektrum parametrů. K dodání od jednoho kusu nebo v sestavě kde lze propojit až 6 hnětačů.

Laboratorní hnětače s propojeným ovládáním dovolují flexibilně a snadno kontrolovat široké spektrum parametrů. Garantují vysoce přesné řízení procesu hnětání, propojení systému se zařízením ve výrobě, ukládání a zpracování pořízených dat. Pomocí logického programovatelného řízení (PLC) lze propojit až 6 hnětačů SP12. PLC je propojeno s počítačem pro vizualizaci procesu. Nově vyvinutý software pro operační systém Windows je kompatibilní s běžně užívanými programy a editory (např. EXEL). Laboratorní hnětače mohou pracovat samostatně nebo synchronizovaně. Data mohou být zobrazena taktéž individuálně nebo paralelně.

  • Analýza kvality surovin.
  • Analýza receptur pro optimalizaci složení.
  • Srovnávací analýza obdobných receptur.
  • Vývoj výrobků porovnáním různých surovin a složení receptur.
  • Optimalizace procesu přípravy těsta s různými parametry nastavení hnětačů.
  • Modulární design dovoluje rozšíření systému o další pozice (stroje, software, hardware)
  SPIRÁLOVÝ HNĚTAČ SP12
Kapacita (těsto)* 12 kg  
Kapacita (mouka)* 7,5 kg  
Objem díže 22 l  
Průměr díže 370 mm  
Šířka stroje 402 mm  
Hloubka stroje 544 mm  
Výška stroje 735 mm  
Hmotnost stroje    

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pekařské stroje
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

DIOSNA je jedním ze světových lídrů ve výrobě míchacích zařízení pro pekařský, cukrářský i farmaceutický průmysl. Zařízení DIOSNA splňují nejvyšší nároky na kvalitu, spolehlivost a technologickou vyspělost. Již více než 100 let je značka DIOSNA zárukou nejvyšší kvality a inovací pro pekaře na celém světě.

Společnost DIOSNA byla založena v roce 1885 v německém Osnabrücku, kde sídlí dodnes. Zakladatel společnosti Friedrich Dierks stál u zrodu prvního automatizovaného hnětacího stroje. V roce 1911 obdržela společnost první z mnoha patentů na hnětací zařízení. Kromě výroby zařízení pro potravinářství, se v padesátých letech 20. století ve společnosti vyčlenila divize výroby zařízení pro chemický a farmaceutický průmysl. DIOSNA nabízí kompletní řadu míchacích zařízení od malých laboratorních hnětačů, přes zařízení pro řemeslné pekárny, po automatizované a robotizované systémy přípravy těsta pro průmyslové pekárny.