Laboratorní hnětač Diosna SPA12

Kód: 171
33 420 € 40 438,20 € včetně DPH
10-12 týdnů

Laboratorní hnětač Diosna SPA12 - laboratorní hnětače s propojeným ovládáním dovolují flexibilně a snadno kontrolovat široké spektrum parametrů. K dodání od jednoho kusu nebo v sestavě kde lze propojit až 6 hnětačů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Laboratorní hnětač Diosna SPA12 - laboratorní hnětače s propojeným ovládáním dovolují flexibilně a snadno kontrolovat široké spektrum parametrů. K dodání od jednoho kusu nebo v sestavě kde lze propojit až 6 hnětačů.

Laboratorní hnětače s propojeným ovládáním dovolují flexibilně a snadno kontrolovat široké spektrum parametrů. Garantují vysoce přesné řízení procesu hnětání, propojení systému se zařízením ve výrobě, ukládání a zpracování pořízených dat. Pomocí logického programovatelného řízení (PLC) lze propojit až 6 hnětačů SP12. PLC je propojeno s počítačem pro vizualizaci procesu. Nově vyvinutý software pro operační systém Windows je kompatibilní s běžně užívanými programy a editory (např. EXEL). Laboratorní hnětače mohou pracovat samostatně nebo synchronizovaně. Data mohou být zobrazena taktéž individuálně nebo paralelně.

  • Analýza kvality surovin.
  • Analýza receptur pro optimalizaci složení.
  • Srovnávací analýza obdobných receptur.
  • Vývoj výrobků porovnáním různých surovin a složení receptur.
  • Optimalizace procesu přípravy těsta s různými parametry nastavení hnětačů.
  • Modulární design dovoluje rozšíření systému o další pozice (stroje, software, hardware)
  SPIRÁLOVÝ HNĚTAČ SP12
Kapacita (těsto)* 12 kg  
Kapacita (mouka)* 7,5 kg  
Objem díže 22 l  
Průměr díže 370 mm  
Šířka stroje 402 mm  
Hloubka stroje 544 mm  
Výška stroje 735 mm  
Hmotnost stroje    

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnětače Diosna
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

DIOSNA je jedním ze světových lídrů ve výrobě míchacích zařízení pro pekařský, cukrářský i farmaceutický průmysl. Zařízení DIOSNA splňují nejvyšší nároky na kvalitu, spolehlivost a technologickou vyspělost. Již více než 100 let je značka DIOSNA zárukou nejvyšší kvality a inovací pro pekaře na celém světě.

Společnost DIOSNA byla založena v roce 1885 v německém Osnabrücku, kde sídlí dodnes. Zakladatel společnosti Friedrich Dierks stál u zrodu prvního automatizovaného hnětacího stroje. V roce 1911 obdržela společnost první z mnoha patentů na hnětací zařízení. Kromě výroby zařízení pro potravinářství, se v padesátých letech 20. století ve společnosti vyčlenila divize výroby zařízení pro chemický a farmaceutický průmysl. DIOSNA nabízí kompletní řadu míchacích zařízení od malých laboratorních hnětačů, přes zařízení pro řemeslné pekárny, po automatizované a robotizované systémy přípravy těsta pro průmyslové pekárny.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení