Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte.

Fermentor RW 1000 Ecoline

Kód: 94
16-20 týdnů

RW 500 Ecoline – fermentor pro výrobu žitného i pšeničného kvasu ze startovacích kultur DIOStart

 • Jednoplášťový fermentor z nerezové oceli
 • Nevyžaduje instalaci
 • Speciálně tvarované míchadlo se stěrkami dna a stěn nádoby
 • Ovládací panel s PLC a dotykovou obrazovkou pro kontrolu objemu a času dávkování, nastavení doby fermentace a dalších parametrů
 • Oboustranně otevíratelné víko, monitorované koncovým spínačem
 • Manuální ventil mezi výpustí z fermentoru a čerpadlem.
 • Čerpadlo BT3
 • Dávkovací trubice s ohybem 180°

Detailní informace

Detailní popis produktu

RW 1000 Ecoline – fermentor pro výrobu žitného i pšeničného kvasu ze startovacích kultur DIOStart

Tento fermentor je primárně určený pro výrobu kvasu ze startovacích kultur DIOStart (dříve Isernhäger), ale je vhodný i pro výrobu omládku a bezlepkových kvasů. Systémy Diosna (Isernhäger -ISH) zabezpečují spolehlivé několikastupňové vyvádění aktivních kvasů. Pomocí fermentorů Diosna (Isernhäger) lze vyvádět kvasy různými metodami včetně obnovitelných kvasů opakováním konečného stupně. Systém Isernhäger zajistí dostatek vyzrálého kvasu s přesně danými parametry pro využití ve Vaší výrobě.  Fermentor pro přípravu žitných a pšeničných kvasů je vybaven intuitivním ovládacím panelem pro kontrolu objemu a času dávkování, nastavení doby fermentace a dalších parametrů. Speciálně tvarované míchadlo zabraňuje vytváření hrudek, se stěrkami proti ulpívání a zasychání zbytků na stěnách a dnu nádoby. Může být využit pro žitné kvasy do výtěžnosti TA 220 a pro pšeničné omládky TA 210.

Hlavní výhodou kvasů DIOStart mimo výhod klasického třístupňového kvasu je doba zpracovatelnosti, která je až 144 hodin po vyzrání bez nutnosti použití chlazení.

Další výhody použití kvasu DIOStart:

 • Ekonomika výroby
 • Delší čerstvost produktu
 • Výrazné aroma a chuť výrobku
 • Možná kombinace s dalšími předstupni
 • Vyšší dosahovaná výtěžnost těst
 • Kvas je po celou dobu připraven k okamžitému použití
 • Skladování kvasu bez nutnosti chlazení
  RW 1000 ECOLINE
Výška 2120 mm
Šířka 1420 mm
Hloubka 1400 mm
Úroveň hladiny 15200 mm
Výška výpustě Variabilní (pomocí dávkovací trubice)
Elektrické připojení 3 Ph/N/PE, 400 V 50 Hz, CEE zástrčka 16 A
Příkon míchacího nástroje 2.2 kW
Příkon čerpadla 0.75 kW
Celková hmotnost 385 kg
Objem 1100 l
Minimální kapacita 360 kg
Maximální kapacita 600 kg

 

Ke všem dodávaným fermentorům zajišťujeme dodávku startovacích kultur DIOStart a odbornou technologickou podporu. Dále nabízíme možnost testování stroje přímo na Vaší pekárně. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

 
 
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pekařské stroje
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

DIOSNA je jedním ze světových lídrů ve výrobě míchacích zařízení pro pekařský, cukrářský i farmaceutický průmysl. Zařízení DIOSNA splňují nejvyšší nároky na kvalitu, spolehlivost a technologickou vyspělost. Již více než 100 let je značka DIOSNA zárukou nejvyšší kvality a inovací pro pekaře na celém světě.

Společnost DIOSNA byla založena v roce 1885 v německém Osnabrücku, kde sídlí dodnes. Zakladatel společnosti Friedrich Dierks stál u zrodu prvního automatizovaného hnětacího stroje. V roce 1911 obdržela společnost první z mnoha patentů na hnětací zařízení. Kromě výroby zařízení pro potravinářství, se v padesátých letech 20. století ve společnosti vyčlenila divize výroby zařízení pro chemický a farmaceutický průmysl. DIOSNA nabízí kompletní řadu míchacích zařízení od malých laboratorních hnětačů, přes zařízení pro řemeslné pekárny, po automatizované a robotizované systémy přípravy těsta pro průmyslové pekárny.