Startovací pšeničná kultura DIOStart Wheat Classic Kultury DIOStart jsou samostatně neprodejné. Dodáváno pouze pro naše smluvní zákazníky společně se strojem pro výrobu kvasu vč. technologické podpory.

Kód: 258
Skladem (>5 ks)

DIOStart wheat classic - startovací kultura pro výrobu pšeničného kvasu ve fermentorech Diosna.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DIOStart wheat classic - startovací kultura pro výrobu pšeničného kvasu ve fermentorech Diosna.

  • Univerzální použití
  • Silnější kvas poskytne velmi výraznou aromatickou chuť pečiva
  • Vysoká aktivita plynů
  • Certifikovaná ekologická kvalita (DE-ÖKO-006)
  • Snížená recepturní dávka soli
  • Ideální i pro pečení bez přidaného droždí

Pšeničné kvasy jsou jedním z nejúčinnějších způsobů, jak produkovat vysoce kvalitní pšeničné pečivo. Pšeničný kvas si našel u pekařů oblíbenost nejen pro snadnost použití, ale mnohem více pro vynikající výsledky. S pšeničným kvasem DIOStar dostane Vaše pečivo výjimečnou chuť, příjemnou vůni a skvělou elasticitu střídy.

,,DIOStart pšeničná klasická” v certifikované ekologické kvalitě (DE-ÖKO-006) zajišťuje stabilní a chuťově výraznou kvalitu vašeho kvasu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

DIOSNA je jedním ze světových lídrů ve výrobě míchacích zařízení pro pekařský, cukrářský i farmaceutický průmysl. Zařízení DIOSNA splňují nejvyšší nároky na kvalitu, spolehlivost a technologickou vyspělost. Již více než 100 let je značka DIOSNA zárukou nejvyšší kvality a inovací pro pekaře na celém světě.

Společnost DIOSNA byla založena v roce 1885 v německém Osnabrücku, kde sídlí dodnes. Zakladatel společnosti Friedrich Dierks stál u zrodu prvního automatizovaného hnětacího stroje. V roce 1911 obdržela společnost první z mnoha patentů na hnětací zařízení. Kromě výroby zařízení pro potravinářství, se v padesátých letech 20. století ve společnosti vyčlenila divize výroby zařízení pro chemický a farmaceutický průmysl. DIOSNA nabízí kompletní řadu míchacích zařízení od malých laboratorních hnětačů, přes zařízení pro řemeslné pekárny, po automatizované a robotizované systémy přípravy těsta pro průmyslové pekárny.