Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte.

Startovací pšeničná kultura DIOStart Wheat Classic Kultury DIOStart jsou samostatně neprodejné. Dodáváno pouze pro naše smluvní zákazníky společně se strojem pro výrobu kvasu vč. technologické podpory.

Kód: 258
Skladem (>5 ks)

DIOStart wheat classic - startovací kultura pro výrobu pšeničného kvasu ve fermentorech Diosna.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DIOStart wheat classic - startovací kultura pro výrobu pšeničného kvasu ve fermentorech Diosna.

  • Univerzální použití
  • Silnější kvas poskytne velmi výraznou aromatickou chuť pečiva
  • Vysoká aktivita plynů
  • Certifikovaná ekologická kvalita (DE-ÖKO-006)
  • Snížená recepturní dávka soli
  • Ideální i pro pečení bez přidaného droždí

Pšeničné kvasy jsou jedním z nejúčinnějších způsobů, jak produkovat vysoce kvalitní pšeničné pečivo. Pšeničný kvas si našel u pekařů oblíbenost nejen pro snadnost použití, ale mnohem více pro vynikající výsledky. S pšeničným kvasem DIOStar dostane Vaše pečivo výjimečnou chuť, příjemnou vůni a skvělou elasticitu střídy.

,,DIOStart pšeničná klasická” v certifikované ekologické kvalitě (DE-ÖKO-006) zajišťuje stabilní a chuťově výraznou kvalitu vašeho kvasu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

DIOSNA je jedním ze světových lídrů ve výrobě míchacích zařízení pro pekařský, cukrářský i farmaceutický průmysl. Zařízení DIOSNA splňují nejvyšší nároky na kvalitu, spolehlivost a technologickou vyspělost. Již více než 100 let je značka DIOSNA zárukou nejvyšší kvality a inovací pro pekaře na celém světě.

Společnost DIOSNA byla založena v roce 1885 v německém Osnabrücku, kde sídlí dodnes. Zakladatel společnosti Friedrich Dierks stál u zrodu prvního automatizovaného hnětacího stroje. V roce 1911 obdržela společnost první z mnoha patentů na hnětací zařízení. Kromě výroby zařízení pro potravinářství, se v padesátých letech 20. století ve společnosti vyčlenila divize výroby zařízení pro chemický a farmaceutický průmysl. DIOSNA nabízí kompletní řadu míchacích zařízení od malých laboratorních hnětačů, přes zařízení pro řemeslné pekárny, po automatizované a robotizované systémy přípravy těsta pro průmyslové pekárny.