Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte.

Startovací pšeničná kultura DIOStart Wheat strong Kultury DIOStart jsou samostatně neprodejné. Dodáváno pouze pro naše smluvní zákazníky společně se strojem pro výrobu kvasu vč. technologické podpory.

Kód: 267
4 týdny

Startovací pšeničná kultura DIOStart Wheat strong - startovací kultura pro výrobu pšeničného kvasu ve fermentorech Diosna.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Startovací pšeničná kultura DIOStart Wheat strong - startovací kultura pro výrobu pšeničného kvasu ve fermentorech Diosna.

,,DIOStart pšeničná silná” - v certifikované ekologické kvalitě (DE-ÖKO-006)- zajišťuje stabilní a chuťově výraznou kvalitu vašeho kvasu.

 

Výhody a použití kvasu:

  • výrazná vůně i při nízkém dávkování kvasu do těsta

  • velmi aromatické pečivo

  • vhodný pro toustový či pšenično-žitný chléb

 

Dávkování : 1% na mouku

Výtěžnost : TA 200-220

Balení : 0,75 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

DIOSNA je jedním ze světových lídrů ve výrobě míchacích zařízení pro pekařský, cukrářský i farmaceutický průmysl. Zařízení DIOSNA splňují nejvyšší nároky na kvalitu, spolehlivost a technologickou vyspělost. Již více než 100 let je značka DIOSNA zárukou nejvyšší kvality a inovací pro pekaře na celém světě.

Společnost DIOSNA byla založena v roce 1885 v německém Osnabrücku, kde sídlí dodnes. Zakladatel společnosti Friedrich Dierks stál u zrodu prvního automatizovaného hnětacího stroje. V roce 1911 obdržela společnost první z mnoha patentů na hnětací zařízení. Kromě výroby zařízení pro potravinářství, se v padesátých letech 20. století ve společnosti vyčlenila divize výroby zařízení pro chemický a farmaceutický průmysl. DIOSNA nabízí kompletní řadu míchacích zařízení od malých laboratorních hnětačů, přes zařízení pro řemeslné pekárny, po automatizované a robotizované systémy přípravy těsta pro průmyslové pekárny.