Startovací špaldová kultura DIOStart Spelt Kultury DIOStart jsou samostatně neprodejné. Dodáváno pouze pro naše smluvní zákazníky společně se strojem pro výrobu kvasu vč. technologické podpory.

Kód: 270
4 týdny

Startovací špaldová kultura DIOStart Spelt - startovací kultura pro výrobu špaldového kvasu ve fermentorech Diosna.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Startovací špaldová kultura DIOStart Spelt - startovací kultura pro výrobu špaldového kvasu ve fermentorech Diosna.

,,DIOStart špaldová”- pro zdravou výživu

 

DIOStart špaldová - v certifikované ekologické kvalitě (DE-ÖKO-006) – zajišťuje stabilní a chuťově vysokou kvalitu kvasu.

 

Výhody a použití kvasu:

  • moderní trend - zdravá výživa

  • výrazné snížení dávky droždí do těsta, popřípadě jeho úplné vynechání

 

Dávkování : 1% na mouku

Výtěžnost : TA 200-220

Balení : 2 kg (4ks á 0,5 kg)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

DIOSNA je jedním ze světových lídrů ve výrobě míchacích zařízení pro pekařský, cukrářský i farmaceutický průmysl. Zařízení DIOSNA splňují nejvyšší nároky na kvalitu, spolehlivost a technologickou vyspělost. Již více než 100 let je značka DIOSNA zárukou nejvyšší kvality a inovací pro pekaře na celém světě.

Společnost DIOSNA byla založena v roce 1885 v německém Osnabrücku, kde sídlí dodnes. Zakladatel společnosti Friedrich Dierks stál u zrodu prvního automatizovaného hnětacího stroje. V roce 1911 obdržela společnost první z mnoha patentů na hnětací zařízení. Kromě výroby zařízení pro potravinářství, se v padesátých letech 20. století ve společnosti vyčlenila divize výroby zařízení pro chemický a farmaceutický průmysl. DIOSNA nabízí kompletní řadu míchacích zařízení od malých laboratorních hnětačů, přes zařízení pro řemeslné pekárny, po automatizované a robotizované systémy přípravy těsta pro průmyslové pekárny.